Вы здесь: Главная » Всё о Чае | Регистрация | Управление заказами | Вход

Главная » Статьи » Всё о Кофе ( All about Coffeeе )

Происхождение кофе Лавацца
История кофе Lavazza

Луїджі Лаваца - італійський промисловець, який займався виготовленням і продажем кавових продуктів. Його бізнес почався в 1895 році в Турині з одного невеликого бакалійної крамниці на вулиці Віа Сан Томазо, 10.В даний час фамільним бізнесом Lavazza управляє вже третє і четверте покоління сім'ї Лаваца.
Кава
Lavazza імпортує кави з усього світу. Географія поставок включає всі регіони вирощування кавового дерева: Південну Америку (Бразилію і Колумбію), Центральну Америку (Гватемалу, Коста-Ріку, Гондурас), Африку (Уганду), Азію (Індонезію та В'єтнам), Північну Америку (США і Мексику). Нагальна виробнича необхідність підштовхнула компанію до вирішення запустити проект Tierra - програму розвитку сільського господарства в Гондурасі, Колумбії і Перу. Вона спрямована на поліпшення якості кави, умов праці працівників та якості навколишнього середовища в цих країнах. Згідно з результатами маркетингових досліджень, 80% італійських сімей-споживачів кави вибирають Lavazza. Тому слоган компанії - «Улюблена кава Італії». Сьогодні Lavazza пропонує десятки різновидів натуральної кави - різного ступеня обсмаження, різним чином купажированного, меленої та в зернах.
Торгівля
Крім власних продажів, компанія працює з світовими роздрібними мережами, такими, як Starbucks або Caribou Coffee (англ.) рос .. Магазини Lavazza пропонують цільні зерна і мелену каву для побутового застосування. Лінія кавових капсул для кавоварок включає широкий асортимент кави, як для домашньої кухні, так і для кафе, ресторанів або офісів.
Компанія
Lavazza має чотири виробничих підприємства в Італії і сім філій у Європі та Америці (Франція, Німеччина, Іспанія, Великобританія, Португалія, Австрія, США). Продукти Lavazza продаються в 80 країнах світу. У 2008 році компанія вийшла на індійський ринок завдяки покупці контрольного пакету акцій групи Sterling Infotech group, якій належить мережа кав'ярень The Barista Coffee і торговельна мережа Fresh and Honest. У 2010 році товарообіг компанії оцінювався в 1,1 млрд євро.
Календар
З 1991 року в рамках просування бренду Lavazza випускає щорічний календар, темою якого служить художня фотографія моди від провідних світових фотографів. У середовищі професіоналів він вважається яскравим прикладом концептуальної фотографії моди. Календар
2010 року було створено Марком Селіджера, на одній з фотографій позує всесвітньо відома актриса Олівія Уайлд.

Категория: Всё о Кофе ( All about Coffeeе ) | Добавил: rev (15.05.2013)
Просмотров: 1272 | Теги: кофе Лавацца

Корзина Заказа

Ваша корзина пуста

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Copyright Planeta-Tea.com © 20212011-2021
При использовании материалов, активная ссылка на наш сайт обязательна